Çığır söve tarafından üretilen söveler

söve imalat firmaları
Söve Nedir ve Özellikleri
söve imalat firmaları

söve imalat firmaları

Çığır söve tarafından üretilen söveler; binanın mimarisine uygun tüm estetik kaygıları giderebilecek özelliktedir. Yüklere karşı dayanıklı, yapısal yaşlanma etkilerine karşı çok mukavemetli yapısı ile uygun aletlerle isteğe gore düz veya desenli olarak üretilmektedir.

İç cephe ürünleri binalara direkt uygulanabilmektedir. Dış cephe ürünleri ise kendi bünyemizde oluşturulan, her türlü iklim koşullarına karşı son derece dayanıklı, vinil akrilik esaslı özel bir macun ile tam otomatik makinelarda kaplanmak suretiyle kullanıma sunulmaktadır. Çığır Söve ürünleri, dekoratif görünüşünün yanı sıra mükemmel ısı izolasyonu da sağlayabilen alternatifsiz ürünlerdir.
Çığır Söve ürün kalitesini en üst seviyeye taşıyabilmek için, üretimde kullandığı tüm makine ekipmanlarını uzman kadrosu sayesinde tamamen kendi bünyesinde imal etmektedir.
Çığır Söve, sektörümüzde gün geçtikçe önemi artan enerji tasarrufuna önemli ölçüde katkı sağlayan bir sektördür. Ürünlerimizin dekoratif görüntüsünün yanında asıl önemli olan özelliği binalarda ısı yalıtımı, yasal düzenlemelerle de desteklenecek zorunlu kılınmaktadır. Bu durum sektörümüzün önemini her geçen gün daha da artıracak ve Çığır Söve’de kendisine felsefe edinmiş olduğu toplam kalite anlayışı ile her geçen gün Pazar payını artırmak suretiyle, ön saflarda yerini almak için emin adımlarla ilerlemeye devam edecektir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir