Hakkımızda

Söve sektöründe 2004 yılından bugüne sizlere hizmet veren firmamız, kurulduğu günden bu yana müşterilerine sürekli en iyi hizmeti verme gayesi içinde olmuştur. Firmamız, çalışmış olduğu her kesimden güven ve itimat kazanmıştır. Sağlamış olduğu hizmetler yelpazesini daha da genişletme hedefinde olan firmamız, Uygun fiyatlarla profesyonel hizmeti ve teknik desteği küçük veya büyük tüm müşterilerimize tüm ekibimiz ile büyük bir özveriyle hizmet verme gayretindeyiz.

2004 yılından beri verdiğiniz güven için tüm müşterilerimize, Teşekkürler.

Kalite Politikamız

Çığır Söve kalitesi; son teknoloji ile donatılmış üretim tesisleri oluşturarak, en iyi kaliteyi en doğru fiyatlarla verebilmek için ham madde temin etmek, üretimin kontrolünü en iyi şekilde sağlayarak, müşterilerimizin memnuniyetini en üst düzeyde tutacak ürünler üretmeyi kendimize ilke edindik ve kalite anlayışımızı bu şekilde geliştirerek, yüksek teknoloji ile üretim yapan firmamız kalite standartlarının da tüm gereklerini yerine getiriyor.Çığır söve tarafından üretilen söveler; binanın mimarisine uygun tüm estetik kaygıları giderebilecek özelliktedir. Yüklere karşı dayanıklı, yapısal yaşlanma etkilerine karşı çok mukavemetli yapısı ile uygun aletlerle isteğe gore düz veya desenli olarak üretilmektedir.

Çığır Söve ürünlerinde en kaliteli ham maddeleri uygularken aynı zamanda en ucuz söve modelleri ile en ekonomik söve satışı yapan firmadır. Müşterilerine söve imalatı ve satış hizmeti sunarken aynı zamanda özellikle mantolama, dış cephe, ısı yalıtım, payanda, denizlik ve kat silmesi gibi birbirinden farklı hizmetleri de profesyonel şekilde sunmaktadır.